Clasament – Cupa Romaniei la Ciclocros

CNCX 2017-18 - Clasament Elite

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Madaras AttilaBikeXpert Racing Team80808070310
2Pacurar TimoteiNoMad Merida CST70707060270
3Miron EliseiNoMad Merida CST65656055245
4Sarca RaduCS Vointa Cluj60555050215
5Roland HorvathCSA Steaua Cycling Team556055170
6Grosu Eduard Nipo Vini Fantini8080
7Kelemen ArpadNoMad Merida CST6565
8Bence KurillaDr. Batorfi Agria KTK6565

CNCX 2017-18 - Clasament Under 23

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Sinza Raul
Carcover Racing Team60606045225
2Dumitrescu GerhardSportGuru - BCR Racing Team50504550195
3Andrei Ionut AndreiPetrolul Ploiesti45404040165
4Malnasi Josef AttilaBikeXpert Racing Team455060155
5Petrisor Doru
Torpedo Abmol Zarnesti13536
6Petrisor PatrickTorpedo Abmol Zarnesti11

CNCX 2017-18 - Clasament Juniori

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Buzan Silviu
Carcover Racing Team50606060230
2Vasiloiu Valentin
Petrolul Ploiesti60454545195
3Silaghi Gabriel
CS Muresul Cycling Team45505050195
4Borz Ovidiu
CS Muresul Cycling Team354040115
5Roska Alin
CS Muresul Cycling Team303535110
6Ciobanu Andrei
28303593
7Jitaru CiprianTorpedo Abmol Zarnesti4040
8Toth-Pal Abel Garage Racing4040
9Marcu AdiTorpedo Abmol Zarnesti3030

CNCX 2017-18 - Clasament Cadeti

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Pescaru PatrickNoMad Merida CST606060180

CNCX 2017-18 - Clasament Elite Feminin

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Hilbert SuzanneNoMad Merida CST8080160

CNCX 2017-18 - Clasament Juniori Feminin

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Bereczki EszterCarcover Racing Team6060

CNCX 2017-18 - Clasament Amatori Feminin

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Lupuj NoemiCarcover Racing Team70808080310
2Bondor SalomeNoMad Merida CST8080

CNCX 2017-18 - Clasament Amatori Masculin

LocNumeEchipaEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4General
1Muntean Paul
BMC Agroland60708080290
2Schmidt Roland
Pro Racers Stau-Mare70607070270
3Kecskes David
Carcover Racing Team55806560260
4Mircea Gustav Robert
Master Ski-Bike65656065255
5Nagy Tiberiu
BMC Agroland505055155
6Vrajitoru Bogdan
464846140
7Sulu Adrian
BMC Agroland4855103
8Stan George CristianNoMad Merida CST8080
9Ion Traian MihaiNoMad Merida CST5050
10Marin MarianNoMad Merida CST4848